Logo of Silesian University of Technology

MScZarządzanie i inżynieria produkcji

Tuition fee €1,170 per semester

Tuition fee (1170€) for 1st semester (1070€) for each subsequent semester

Application fee €18 one-time
More information

polsl.pl/Wydzialy/RM/Strony/wimim.aspx 

Overview

Absolwenci posiadają wykształcenie z zakresu inżynierii produkcji, nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu oraz inżynierii materiałowej i metalurgii. Posiadają także wiedzę dotyczącą sposobów rozwiązywania problemów przemysłu wytwórczego i przetwórczego.
 
Absolwenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji są przygotowani do pracy w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, jednostkach projektowych i doradczych, jednostkach gospodarczych oraz administracyjnych, w których wymagana jest wiedza techniczna, ekonomiczna i informatyczna oraz umiejętności organizacyjne. Znajdują zatrudnienie w firmach zajmujących się doradztwem techniczno-ekonomicznym, biurach konstrukcyjno-technologicznych, w pionie dozoru technicznego, w zakładach przemysłowych przy bezpośrednim nadzorze i organizacji produkcji, a także w jednostkach naukowo-badawczych i administracji publicznej.
Specjalności:
logistyka przemysłowa, organizacja produkcji przemysłowej, zarządzanie bezpieczeństwem pracy. Specjalność może być uruchomiona dla grupy 20 studentów.

Apply now! Spring semester 2021/22
Application period has ended
Studies commence
Mar 1, 2022

Application deadlines apply to citizens of: United States

Apply now! Spring semester 2021/22
Application period has ended
Studies commence
Mar 1, 2022

Application deadlines apply to citizens of: United States